Időpont: 2019. október 18. péntek  17:30

mellékelve: Meghívó

szep 23 12:00

Felnőtt, U23, Egyetemi Bajnokság

felnőtt ks. négypár bajnokok

2019. szeptember 20-22-én Velencén rendezték meg az év Felnőtt, U23-as és Egyetemi Bajnokságát.

A Vác Városi Evezős Club versenyzői kimagasló eredményeket értek el. Összesen 9 arany, 4 ezüst és 1 bronzérmet szereztek sportolóink.

Eredmények:

szep 17 12:15

Masters VB

veterán 1.JPG

23 év után ismét Velencén rendezték a Masters VB-t, szeptember 11-15-én. A több mint 4000 versenyző és a népes magyar sportolók között ott voltak a váciak is, 15 fővel.

Összesen nyolc váci aranyérem született, ebből a Noé-Nógrádi páros szerzett különböző hajóegységekben 5 első helyet. Mellettük Ábrahám Gábor kettőt, és Molnár Krisztina egy első helyet ért el.

Gratulálunk a győzteseknek és a helyezetteknek.

szep 09 09:17

U23 EB

Szép magyar sikerek születtek a görögországi Ioanninában rendezett U23-as Európa-bajnokság zárónapján, 2019. szeptember 8-án.

Egyesületünk versenyzői egy negyedik és egy ötödik helyet szerezte.

U23 FFi kétpár: Ács Kristóf, Bácskai Máté   IV. hely edző: Mácsik Miklós

U23 Női négypár tagjaként  Zsiros Janka ötödik helyen végzett.

Gratulálunk!

aug 30 14:02

Felnőtt Világbajnokság

Galambos Péter VB ezüstérmes, Pető Tibor MESZ elnök

A Linzben megrendezett Világ Bajnokságon Galambos Péter könnyűsúlyú egypárevezősben ezüst érmet nyert. Ezzel megszerezte 5. világbajnoki érmét.

aug 13 11:40

Ifjúsági Világbajnokság

Befejeződött a 2019. évi Ifjúsági VB. Tokióban.

A magyar csapat tagjai voltak:

Női egypárevezős 4. hely: Siska Bettina, edzője: Halmainé Mészáros Éva

Női kétpárevezős. 13. hely: Galcsó Flóra, Elek Boróka, edzőjük: Ficsor László

Férfi kétpárevezős. 9. hely: Szilágyi Konrád, Szklenka Bence, edzőjük: Mácsik Miklós

júl 29 11:53

U23 VB

Július 25-28. között Sarasotában (USA) U23 Vb-n vettek részt váci versenyzők.

A csapat tagjai: Danó Dániel, Szabó Márton, Ács Kristóf, Bácskai Máté.

Előfutam, reménfutam középfutam után a "B" döntőben elért 5. hellyel a 11. helyen zárták a

VB-ot.

júl 12 11:59

UP, masters Országos Bajnokság

A Velencei evezős pályán július 5-6-7-én megrendezett utánpótlás és masters Országos Bajnokságon kitűnő eredményeket értek el sporftolóink. Sikerült megőrizni az egyesületek közötti pontversenyben harmadik helyünket.

Kiváló teljesítménnyel Harsányi Viktória női serdülő, és Szklenka Banece férfi ifjúsági versenyzőnk 3-3 bajnoki aranyérmet szerzett.

Veterán sportolóink túlszárnyalták előző évi eredményeiket.

Összesen 24 elő, 12 második és 7 harmadik helyezést értek ela váci sportoló.

május 27 12:07

Csepel Kupa

Május 25-én a Csepel EK által rendezett Csepel Kupán egyesületünkből 27 versenyző állt rajthoz, a minitől a masters kategóriáig.

Eredményeik:

május 13 12:07

Világ Kupa I.

Váci versenyzők a VK helyszínén

2019. május 11-12-én Belgrádban rendezték az idei első VK.

A tavalyi VB helyszínén megrendezett versenyen egyesületünket Fks egypárban Galambos Péter, míg FF kétpárban-ban Ács Kristóf és Bácskai Máté képviselte. A csapat felkészítő edzője Rapcsák Károly volt.